Apžvalga

700CL-X Sport

“700CL-X Sport„ yra antrasis CL-X serijos motociklas, išsiskiriantis savo veržlumu ir energija. „Café-racer” stiliaus motociklas įgavo naują modernią išvaizdą bei buvo patobulintas taip, kad taptų dar veržlesnis.
Naujojo motociklo išvaizda kalba ta pačia CL-X dizaino kalba, kurioje atsikartoja X formos elementai. Visoje motociklo struktūroje, pradedant nuo priekinio ir galinio žibintų, tęsiant siaura degalų bako forma ir galiausiai pasiekiant variklio gaubtą – visur pastebima vieninga ir puikiai išpildyta idėja, kuri neabejotinai patraukia visų dėmesį.
Standartinėje įrangoje motociklas aprūpintas ABS, elektroniniu droseliu, praslystanti sankaba, greičio palaikymo sistema, „Brembo” stabdžiais, „KYB” pakaba, virtimo sensoriumi, sportiniu tipo vairu (Clip-on bars) ir LED žibintais.
“700CL-X Sport” gaminamas su dviem unikaliais spalvų deriniais – „Nebula” balta ir “Velocity” pilka. Šis motociklas išsiskiria modernia „café” stiliaus sportiška išvaizda, kuri matoma žvelgiant iš bet kurios motociklo pusės.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto.

Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.

Kaina 7790€ | 6800€

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 693 cc
Eiga x diametras 83 × 64 mm
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 61.2 N•m / 6500 rpm
Maksimali galia 51.8 kW / 8750 rpm (69.5 hp / 8500 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 2096 x 790 x 1130 mm
Ratų bazė 1435 mm
Sėdynės aukštis 795 mm
Prošvaisa 160 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 205 kg
Degalų bako talpa 13 L
Spalvos Pilka, balta

Pakaba Priekis: KYB versto tipo šakė, su reguliuojamu slopinimu;
Galas: KYB svirtinė sistema su reguliuojama apkrova ir slopinimu;
Stabdžiai Hidrauliniai Brembo ABS
Ratlankiai Priekis: 17 × 3.5 MT , aliumininis;
Galas: 17 x 5.5 MT, aliumininis;
Padangos Priekis: Maxxis MA-ST2, 120/70-R17;
Galas: Maxxis MA-ST2, 180/55-R17

Funkcionalumas

Dizainas

DIZAINAS

„700CL-X Sport” yra „naked” klasės motociklas išsiskiriantis retro futuristiniu dizainu. Jis turi visas klasikinio „café racer” motociklo savybes perteiktas šiuolaikinio dizaino stiliumi. Apvalus LED žibintas tvirtai įsikibęs į priekinę pakabą. Apvalūs galinio vaizdo veidrodėliai patogiai įtaisyti ant vairo kraštų. Griežtų formų kuro bakas dekoruotas dviejų spalvų deriniu pabrėžia agresyvią motociklo prigimtį.

Praslystanti sankaba

PRASLYSTANTI SANKABA

CF-SC praslystančios  sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite „700CL-X Sport” greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

LED žibintai

LED ŽIBINTAI

„700CL-X Sport” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kurią galima automatiškai įjungti arba išjungti atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintas išdidžiai demonstruoja atpažįstamas „700CL-X” savybes.

Variklis

VARIKLIS

„700CL-X Sport” varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 51.8 kW ir 61.2 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. BOSCH EFI ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

Važiuoklė

Važiuoklė

KYB 41mm USD priekinės svirtys ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą. Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

Brembo stabdžių sistema

BREMBO STABDŽIŲ SISTEMA

„700CL-X Sport” komplektuojamas su Brembo stabdžių sistema ir ABS, tai užtikrina saugumą važiavimą bet kokiu keliu ar paviršiumi. Ant priekinio rato sumontuoti 300 mm skersmens dvigubi diskiniai stabdžiai su „Brembo Stylema” keturių stūmoklių stabdžių suportais, sujungtais radialine jungtimi. Galinėje dalyje įdiegti 260 mm diskiniai stabdžiai su 34 mm vieno stūmoklio stabdžių suportu.

Važiavimo režimai

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Borto kompiuteryje yra du važiavimo režimai – ekonominis ir sportinis.

Greičio palaikymo sistema

GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

„700CL-X Sport“ yra aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams.

Lengvumas

LENGVUMAS

„700CL-X Sport” pagrindinis rėmas pagamintas iš chromo-molibdeno lydinio, kuris užtikrina tvirtumą ir lengvumą, šio rėmo svoris tesiekia 16.5 kg. Galinė motociklo svirtis pagaminta iš tvirto gravitacinio liejimo aliuminio lydinio, kurio svotis 6.7 kg. CFMOTO gamybos technologija leidžianti pagaminto tvirtas lengvo svorio motociklo detales užtikrina, kad motociklo vairavimas būtų patogus ir lengvas.

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, automatiniai posūkiai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, kruizo kontrolė, KYB amortizatoriai, BREMBO stabdžių sistema, du važiavimo režimai, sportinio tipo vairas (Clip-on bars), USB jungtis.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 700CL-X Sport motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!