CFMOTO Motociklų Maršrutai

CFMOTO Lietuva Jums siūlo pasinaudoti mūsų kruopščiai atrinktais maršrutais, kurie skirti važiuoti motociklu po Lietuvą. Parengėme įvairių distancijų maršrutus, kuriuos galėsite įveikti atitinkamai per vieną arba kelias dienas.
Kelionių metu aplankysite įdomias Lietuvos vietas, atrasite kelius, kurie puikiai tinką pasivažinėjimams motociklais ir svarbiausia, kad kelionė būtų dar įdomesnės į ją nepamirškite pasikviesti draugų ir bendraminčių.

145 kilometrų maršrutas

Maršrutas skirtas pradedantiesiems motociklų entuziastams, norintiems mėgautis kelionėmis po Lietuvą. Maršrutas prasideda ir baigiasi Kaune.
Pirma sustojimo vieta yra Ąžuolų Budos miestelis, garsėjantis savo išskirtiniu kraštovaizdžiu šiame miestelyje galėsite aplankyti kavinę Budelė, čia galėsite pasimėgauti skaniu kavos puodeliu ir puikiais patiekalais (CFMOTO klubo nariams, kavinėje taikos nuolaidos).
Antra sustojimo vieta yra Griškabūdis, Šakių rajone. Ši nedidelė miestelio dalis yra populiarus keliautojų susibūrimo taškas dėl savo gražios aplinkos ir vietos istorijos. Čia galite apsilankyti Gražutos regioninį parką, pasimėgauti vietos grožiu ir aplankyti kultūros reikšmės objektus.
Paskutinė sustojimo vieta yra Vilkija, Kauno rajone. Vilkija yra idiliškas miestelis, kuriame galite aplankyti Šv. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčią, kurią apžiūrėjus galite nueiti pasivaikščioti palei Nemuną ir pasimėgauti gamtos grožiu.

Pamatyti maršrutą

344 kilometrų maršrutas

Šis maršrutas skirtas tikriems motociklų entuziastams, kurie nori patirti įspūdingas kelionės emocijas ir mėgautis puikiu kraštovaizdžiu.
Pradėkime nuo Motorider parduotuvės, kur įsigysite visus reikiamus daiktus, kad kelionė būtų kuo malonesnė. Išvykstant, keliaujame į Kadagių slėnį, kuriame patirsite įspūdingą gamtos grožį. Ruožas yra greitas ir vaizdingas.
Kitas sustojimas – Birštono apžvalgos bokštas. Iš viršaus matysis fantastiškas vaizdas į Birštoną ir Nemuno kilpą. Bokštas yra puikus vietos orientyras, kurį matysite iš toli dar neprivažiavę sustojimo.
Kelionės metu mes pasieksime Baltosios Rožės tiltą, kuris yra vienas iš gražiausių Lietuvoje. Vaizdas į upę ir tiltą yra tiesiog kvapą gniaužiantis! Po trumpo poilsio ir kelių vaizdingų nuotraukų, keliaujame toliau į Merkinės stebėjimo bokštą, kuris siūlo puikų vaizdą į Merkinės miestelį ir aplinkinius miškus.
Toliau keliaujame į Ūlos akį – šaltinis ežero viduryje. Šioje vietoje galėsite pasimėgauti neįtikėtina ežero spalvų panorama. Pasimėgauti natūraliais gamtos vaizdais ir garsais.
Po Ūlos akies, keliaujame į Trakų salos pilį. Ši vieta yra žinoma dėl savo istorinės ir kultūrinės reikšmės, užsukę į Trakų miestelį galėsite pasistiprinti, garsiaisiais vietinės gamybos kibinais.
Paskutinis sustojimas mus nuves į Mergakalnio apžvalgos aikštelėje. Iš čia galėsite pamatyti nuostabius miesto vaizdus ir atsipūsti po ilgos kelionės. Kelionės tikslas jau beveik įveiktas beliks įveikti paskutiniuosius kilometrus iki Kauno.

Pamatyti maršrutą

628 kilometrų maršrutas

Nuostabusis maršrutas, norintiems įveikti daugiau nei porą šimtų kilometrų, tad sėskit ant motociklų ir pirmyn į kelią susipažinimui su didžiule Lietuvos kultūros įvairove.
Pirma sustojimo vieta yra Bistrampolio dvaras. Čia rasite autentišką aplinką, aplankę dvarą sužinosite jo legendomis apipintą istoriją. Vietoje būsite maloniai nustebinti vaizdinga gamta, senoviniais rūmais. Dvare veikia viešbutis ir kavinė-restoranas.
Antras sustojimas yra Biržų krašto muziejuje „Sėla“, kuris yra puikus pavyzdys kaip pamatę vieną kultūrinį paveldą galite pasinerti į visą regiono kultūrą. Šis muziejus yra tikras atradimas, kuriame galite susipažinti su Biržų krašto kultūros ir tradicijų paveldu.
Kita sustojimo vieta yra Zarasuose, kur aplankysite Zarasų apžvalgos ratą, šis apžvalgos ratas išsiskiria unikalia architektūra, o nuo apžvalgos rato atsiveria nuostabi Zarasų regiono gamtos panorama. Ši vieta padės trumpam atsikvėpti nuo kelionėje patirtų įspūdžių.
Kitas sustojimas yra Ladakalnis, kuris yra žinomas dėl savo istorinės reikšmės ir suteikia puikiausią galimybę pamatyti visas kraštovaizdžio grožybes. Galėsite apžiūrėti vaizdingą kalno papėdę arba pasimėgauti fantastiška panorama.

Pamatyti maršrutą

Dubingų piliakalnio pažintinis takas yra kita sustojimo vieta, kuri siūlo nepamirštamus vaizdus ir patirtis. Tai yra vieta, kurioje galite patirti nuotykį ir pamatyti unikalų gamtos grožį.
Pasigrožėję unikalia gamta toliau, keliaujame į Trakų salos pilį. Ši vieta yra žinoma dėl savo istorinės ir kultūrinės reikšmės, užsukę į Trakų miestelį galėsite pasistiprinti, garsiaisiais vietinės gamybos kibinais.
Pasistiprinę skaniais Trakų kibinais, keliaujame link Kauno, Važiuosime vaizdingu keliu, kur Jūsų laukia smagūs kelio vingiui, ši atkarpa tikrai neprails ir greitai pasieksime galutinį kelionės tikslą.