Apžvalga

CFORCE 625 OVERLAND

CFMOTO CFORCE 625 OVERLAND yra naujesnė CFORCE 625 Touring keturračio versija, sukurta tiems, kas planuoja keturračiu leistis į nuotykius, keliones, medžioklę ar žvejybą.
Šis keturračio modelis aprūpintas visais reikalingiausiais priedais, kurie suteiks jūsų kelionei išskirtinį komfortą ir papildomą saugumą. Standartinėje įrangoje keturratis yra aprūpintas priekiniais ir galiniais apsauginiais lankais, galine daiktadėže, apsauginiu stiklu ir rankų apsaugomis, pilna dugno apsauga.
CFMOTO CFORCE 625 OVERLAND išryškina visas universalias keturračio savybes, leisdamas jums mėgautis nuotykių kupina laisve. Susijunkite su gamta, atraskite nepažintas vietas ir patirkite naujus iššūkius su šiuo aukštos kokybės keturračiu. Nesvarbu, ar esate profesionalus vairuotojas, ar pradedantysis, šis keturračio modelis suteiks jums malonumą ir patogumą, kurių jums reikia mėgautis kiekviena kelione.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto

Kaina 8690€

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

Specifikacijos

Tipas Vieno cilindro, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 4-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 580 cc
Eiga x diametras 91 × 89.2 mm
Kompresija 10.68:1
Sukimo momentas 49 N•m / 5250 rpm
Maksimali galia 33 kW / 6750 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Perdavimas Variatorius “CVTECH”
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 2235 × 1180 × 1390 mm
Ratų bazė 1480 mm
Sėdynės aukštis 530 mm
Prošvaisa 270 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 400 kg
Max. bagažinių krova 230 kg
Degalų bako talpa 18 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 2
Spalvos Pilka

Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Pakaba Dviejų svirčių nepriklausoma pakaba
Amortizatoriai Tepaliniai
Ratlankiai Priekis: 12 x 6.0 AT, aliuminis;
Galas: 12 x 7.5 AT, aliuminis
Padangos Priekis: 25 x 8.00-12; Galas: 25 x 10.00-12
Vairo stiprintuvas Taip

Funkcionalumas

Visiškai naujas variklis

Visiškai naujas variklis

„CFORCE 625 OVERLAND“ keturratis yra varomas visiškai nauju 580cc tūrio varikliu, su keturiais vožtuvais, turinčiu EFI sistemą (Elektroninę kuro padavimo sistemą), skysčiu aušinamu varikliu, kurio aušinimo skysčiu technologija  daugiau nei du dešimtmečius buvo nuolat tobulinama CFMOTO inžinierių. Galingą sukimo momentą su 33 kW išeinamąja galia sukuria „CVTech“ transmisija ir išcentrinė sankaba.

Nepriklausoma pakaba

Nepriklausoma pakaba

Atnaujintą pakabą sudaro nepriklausomos priekinių ir galinių ratų svirtys su reguliuojamos apkrovos amortizatoriais, kurių priekinės pakabos eiga yra 160 mm, o galinės – 210 mm. Pritaikykite amortizatorius geresniam važiavimui skirtingomis sąlygomis su 5 padėčių reguliuojama spyruoklės apkaba, kuri leidžia pakabai sugerti smūgius net ir sudėtingiausiuose keliuose.

EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo Sistema)

EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo Sistema)

Išmanioji, jautri greičiui EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo sistema) automatiškai reaguoja į transporto priemonės greitį ir suteikia tikslią pagalbą vairuotojui. Važiuojant mažu greičiu vairuoti yra lengva ir nereikia jokių pastangų, todėl yra paprasta atlikti manevrus siaurose erdvėse. Važiuojant dideliu greičiu transporto priemonė greitai reaguoja į vairo pasukimus ir yra stabili, kas padidina vairuotojo pasitikėjimą važiuojant sudėtingais keliais ir įveikiant kliūtis juose.

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Kelionėje keiskite iš dviejų varomųjų ratų į keturis, kad transporto priemonė atitiktų besikeičiančias važiavimo sąlygas. Nusistatykite savo galios režimą ir leiskitės į pasirinktą nuotykį su „CFORCE 625 OVERLAND“.

Keturių ratų diskiniai stabdžiai

Keturių ratų diskiniai stabdžiai

„CFORCE 625 OVERLAND“ patobulinta keturių ratų diskinių stabdžių sistema suteikia stiprią ir agresyvią stabdymo galią. Stabdymas palaipsniui leidžia sklandžiai valdyti transporto priemonę važiuojant stačiomis ar sudėtingomis nuokalnėmis bei sutrumpina stabdymo kelią, kad būtų saugiau važiuoti. Važiuokite užtikrintai net ir lietingomis dienomis ar purvinais, slidžiais keliais.

Apkrovos norma

Apkrovos norma

„CFORCE 625 OVERLAND“ gali drąsiai važiuoti bekele su standartine 1360 kg traukiamąją galią  turinčia elektrine gerve ir kabliu, kuriuo vilkti galima 500 kg krovinį (300 kg – važiuojant keliu). Naujas priekinio ir galinio laikiklių dizainas išlaiko iki 20 kg svorį priekyje ir iki 40 kg – gale. Gabenkite įrankius, medžiagas, įrangą ir mechanizmus, kurių jums reikia leidžiantis į nuotykius keliuose.

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Didelės raiškos LCD ekranas (skystųjų kristalų ekranas) vairuotojui leidžia viską aiškiai matyti žiūrint iš įvairių kampų. Stebėkite 12 svarbiausių variklio rodiklių vos pažvelgę į gerai matomą ekraną, kuriame įdiegtos naujos funkcijos, tokios kaip Bluetooth skambučių indikatorius. Išlikite prisijungęs prie išorinio pasaulio, kol esate kelyje arba, žinoma, galite atsijungti ir pasimėgauti gamta!

LED žibintai

LED žibintai

Skroskite naktį su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais priekiniais LED žibintais. EC ir DOT sertifikuoti priekiniai LED žibintai ir dvigubi galiniai žibintai suteikia modernios, agresyvios išvaizdos „CFORCE 625 OVERLAND“ keturračiui ir leidžia jums užtikrintai mėgautis nuotykiais ir saulei nusileidus.

Didelė komplektacija

Didelė komplektacija

CFORCE 625 OVERLAND keturratis aprūpintas visais reikalingiausiais priedais, kurie suteiks jūsų kelionei išskirtinį komfortą ir papildomą saugumą. Be kitų privalumų standartinėje įrangoje keturratis yra aprūpintas priekiniais ir galiniais apsauginiais lankais, galine daiktadėže, apsauginiu stiklu ir rankų apsaugomis, pilna dugno apsauga.

Du važiavimo režimai

Du važiavimo režimai

Naujasis „CFORCE 625 Touring” turi du važiavimo režimus „Darbinis” ir „Normalus”, kurių pagalbą keturratį valdysite dar patogiau.

Elektrinė greičio svirtis

Elektrinė greičio svirtis

Naujajame „CFORCE 625 OVERLAND” įdiegta elektrinė greičio svirtis yra gerokai tikslesnė todėl greičiau reaguoja į svirties nuspaudimą.

Įranga

LCD rodmenys, galiniai ir priekiniai LED žibintai, rankų apsaugos, keleivio sėdynės nugaros atlošas, elektrinis gazas, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, T3b registracija, lengvo lydinio ratlankiai, 12V jungtis el. prietaisams + USB, galinė daiktadėžė, dugno apsauga, apsauginiai lankai priekyje ir gale, priekinis stiklas.

Kodėl pasitikėti CFMOTO keturračiais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Nuo 2009 metų daugiausiai Lietuvoje parduotų keturračių prekės ženklas
  • CFMOTO – Vienintelis keturračių prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis keturračių gamintojas

CFMOTO CFORCE 625 OVERLAND keturračiui suteikiama 2 metų gamintojo garantija.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!