Apžvalga

ZFORCE 950 SPORT

ZFORCE 950 SPORT – leis jūsų pojūčiams pakilti į naujas aukštumus ir kiekvieną vairavimo akimirką pavers į ilgai atsimenamą dieną. ZFORCE 950 Sport bagis pagamintas naudojant patikimus komponentus, bagis turi pakankamai daug galios, kad suteiktų jums ekstremalių pojūčių. Kompaktiškas, tačiau labai manevringas ir lengvai valdomas bagis, savo klasėje beveik neturi sau lygių. Ar išdrįsite įveikti bekelės maršrutus su vikriuoju CFMOTO ZFORCE 950 SPORT bagiu?

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto.

Kaina 13 290€

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T1b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti TR2 kategorijos transporto priemones.

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų V-Twin, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 8-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 963 cc
Eiga x diametras 91 × 74 mm
Kompresija 10.6:1
Sukimo momentas 87 N•m / 5500 rpm
Maksimali galia 62.6 kW / 7500 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Perdavimas Variatorius “CVTECH”
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 3272 × 1524 × 1870 mm
Ratų bazė 2286 mm
Sėdynės aukštis 305 mm
Prošvaisa 340 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 675 kg
Max. bagažinių krova 225 kg
Degalų bako talpa 37 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 2
Spalvos Oranžinė, pilka, juoda

Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Pakaba Priekis: Dviejų svirčių nepriklausoma pakaba
Galas: Nepriklausoma daugiasvirtė pakaba
Amortizatoriai Reguliuojami (3 padėčių) dujiniai
Ratlankiai Priekis: 14 x 7.0 AT, aliuminis;
Galas: 14 x 8.0 AT, aliuminis
Padangos Priekis: 27 x 9 R14;
Galas: 27 x 11 R14
Vairo stiprintuvas Taip

Funkcionalumas

Variklis

Variklis

963 cc dviejų cilindrų V-Twin, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 8-vožtuvų, SOHC tipo variklis, kuriame naudojama elektroninė kuro įpurškimo sistema, jos dėka variklis išvysto 62.6 kw galią.

LED žibintai

LED žibintai

Tęskite savo smagią kelionę net ir saulei nusileidus su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais LED priekiniais žibintais. ECE ir DOT patvirtinti automobilinio tipo LED priekiniai žibintai atrodo moderniai ir „ZFORCE 1000 Sport R“ visureigei transporto priemonei suteikia agresyvios išvaizdos. Šie priekiniai žibintai yra 80% ryškesni nei halogenai, todėl jie iš tikrųjų labai gerai apšviečia kelius naktį.

Sportinė sėdynė ir reguliuojama vairo padėtis

Sportinė sėdynė ir reguliuojama vairo padėtis

Sportinė sėdynė yra pritaikyta įvairiems vairuotojams, jos reguliavimo diapazonas siekia 96 mm. Vairo reguliavimo diapazonas siekia 110 mm, todėl vairuotojai papildomai gali susireguliuoti ir prisitaikyti kabiną pagal savo ūgį.

TFT ekranas

TFT ekranas

TFT ekranas vienu piršto paspaudimu parodo keletą variklio svarbiausiųjų parametrų.

Nepriklausoma pakaba

Nepriklausoma pakaba

Keturių ratų nepriklausoma pakaba užtikrina nepriekaištingą kontrolę ir valdymą važiuojant nepaprastomis bekelės sąlygomis. „ZFORCE 1000 Sport R“ didelė pakabos eiga, kuri priekyje siekia 340 mm, gale – 395 mm, su 340 mm prošvaisa ir gerai veikiančiais pneumatinės pakabos amortizatoriais su reguliuojama spyruoklės apkrova skirti prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Priekinėje ašyje yra elektroniniu būdu valdoma diferencialinės pavaros užrakinimo funkcija, kuri leidžia vairuotojui greitai ir lengvai pakeisti du varomuosius ratus į keturis ir atvirkščiai. Galinėje ašyje yra mechaniškai užrakinama sraigtinė riboto praslydimo diferencialinė pavara, skirta visą laiką išlaikyti optimalų sukibimą su kelio danga ir pagerinti važiavimo kokybę bekele.

EPS

EPS

„ZFORCE 950 Sport“ modeliuose yra įrengta elektroninė vairo stiprintuvo sistema, kuri leidžia tiksliai ir patikimai valdyti transporto priemonę važiuojant bet kokiu greičiu. Nepriekaištingai sureguliuota vairo stiprintuvo greičiui jautri sistema palengvina vairavimą važiuojant nedideliu greičiu, tuo pačiu užtikrina, kad transporto priemonė greitai reaguotų į vairo pasukimus ir būtų stabili važiuojant didesniu greičiu.

CVT

CVT

Dėl naujo bepakopės transmisijos (CVT) dizaino nebelieka šlapio tipo sankabos, dėl to efektyviai naudojamas didžiulis V2 tipo variklio sukimo momentas, kad greitis didėtų sklandžiai ir nepastebimai bei būtų išlaikytas geras sukibimas su kelio danga.

Gervė ir vilkimas

Gervė ir vilkimas

Būkite viskam pasiruošę keliaudami užkariauti gamtą. „ZFORCE 950 Sport“ transporto priemonėje yra įmontuota galinga traukimo gervė, traukianti krovinius iki 1588 kg. Standartiniu 5,08 cm ilgio vilkimo kabliu galima vilkti krovinį iki 250 kg, todėl atsiveria jūsų bekelės nuotykių galimybės.

EFI sistema

EFI sistema

Elektroninė kuro įpurškimo sistema (EFI) kartu su elektroniniu droselinės sklendės valdymu užtikrina tikslų degalų parametrų, nuo kuro lygio iki temperatūros pokyčių, matavimą besikeičiančiomis sąlygomis. Labai tiksliai kontroliuojamas kuro įpurškimas užtikrina švarų kuro sudeginimą, greitą droselio atsaką ir optimalų degalų naudojimo efektyvumą  varikliui dirbant bet kokiomis apsukomis.

Galinė daiktadėžė

Galinė daiktadėžė

ZFORCE 950 SPORT bagis turi didelę ir patogią integruotą galinę daiktadėžę.

Įranga

TFT rodmenys, galiniai ir priekiniai LED žibintai, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, šoninės durys, reguliuojamos sportinės sėdynės, reguliuojamas vairas, lengvo lydinio ratlankiai su „beadlock”, galinė daiktadėžė, T1b registracija.

Kodėl pasitikėti CFMOTO keturračiais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Nuo 2009 metų daugiausiai Lietuvoje parduotų keturračių prekės ženklas
  • CFMOTO – Vienintelis keturračių prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis keturračių gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!