Apžvalga

800NK

Modernus „Naked“ stiliaus dizainas, galingas 799cc variklis su išskirtiniu riaumojančiu garsu, suteikia 800NK motociklui žavesį, kurio nepamiršti net ir baigęs savo kelionę.

Aprūpintas moderniomis technologijomis, kurių dėka 800NK valdosi labai lengvai, nesvarbu ar jau turi didelę vairavimo patirtį ar tik pradėjai važinėtis motociklais. Ar jau esi pasirengęs jį išbandyti?

Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.

Kaina 8290€

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 799 cc
Eiga x diametras 88 × 65.7 mm
Kompresija 12.7:1
Sukimo momentas 79 N•m / 8000 rpm
Maksimali galia 70 kW (95 AG) / 9250 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Sankaba Šlapia, praslystanti
Akseleratoriaus sklendė Elektrinė
Važiavimo rėžimai Street, Sport, Rain
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 2132 x 810 x 1158 mm
Ratų bazė 1468 mm
Sėdynės aukštis ≤ 795 mm
Prošvaisa ≤ 150 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 189 kg
Degalų bako talpa 15 L
Spalvos Balta, juoda

Pakaba Priekis: versto tipo šakė KYB, 130mm eigos, reguliuojama;
Galas: centrinis amortizatorius KYB, 130mm eigos, reguliuojama;
Stabdžiai Prieki: Dvigubi, hidrauliniai JJUAN, 320mm, ABS
Galas: Hidrauliniai JJUAN, 260mm, ABS
Ratlankiai Priekis: R17 , Lengvo aliuminio lydinio;
Galas: R17, Lengvo aliuminio lydinio;
Padangos Priekis: MAXXIS High-performance, 120/70 R17;
Galas: MAXXIS High-performance, 180/55 R17;

Funkcionalumas

Variklis

Variklis

799cc variklis su dvigubais subalansuotais velenėliais, kurie kartu su 285° laipsniais pasvirusiu alkūniniu velenu leidžia varikliui dirbti be vibracijų. Dviejų cilindrų variklis sugeneruoja 95 arklio galias ir išvysto 79 Nm sukimo momentą. Ši galia leidžia motociklui pasiekti didesnį nei 220 km/h greitį.

Bi-directional quickshifter

Bi-directional quickshifter

Deka „Bi-directional Quickshifter“ sistemos, vairuotojui sankabą tereiks naudoti parkuojant motociklą bei norint jį užkurti. Paprastas ir greitas pavarų perjungimas leis susikoncentruoti į kelią ir jo teikiamus įspūdžius.

CF-SC praslystanti sankaba

CF-SC praslystanti sankaba

”CF-SC” praslystanti sankaba užtikrina pavarų perjungimo sklandumą, tuo pačiu saugodama motociklo variklį nuo žalos, kurią daro žemesnės pavaros permetimas. Taip suteikiamas dar komfortiškesnis bei saugesnis motociklo valdymas.

Vairo stabilizatorius (Demferis)

Vairo stabilizatorius (Demferis)

Nelygi kelio danga dažnai sukelia nepatogumų vairuotojui, staigūs pakilimai bei nusileidimai gali daryti žalą motociklo pakabai. Stabilizatorius padeda vairuotojui išvengti nuovargio, vairą išlaikyti tiesioje padėtyje kaip ir motociklui padeda susidoroti su sudėtinga kelio danga gausia akmenų bei nelygumų taip apsaugantis motociklo pakabą.

J. Juan Stabdžiai

J. Juan Stabdžiai

J. Juan Ø320mm priekiniai dviejų diskų stabdžiai su keturių stūmoklių radialiniais stabdžių suportais. Galiniai stabdžiai taip pat J. Juan Ø260mm vieno disko bei dviejų stūmoklių stabdžių cilindru. Stabdymo efektyvumas yra pirmaujantis pramonėje.

KYB amortizatoriai

KYB amortizatoriai

Motociklo priekyje sumontuota Ø43mm KYB versto tipo teleskopinė šakė suteikianti geresnį valdymą. Gale KYB Ø74mm centrinis amortizatorius.
Dar didesniam patogumui priekyje ir gale galima reguliuoti apkrovos, suspaudimo ir atšokimo lygį. Visą tai 800NK suteikia užtikrintumo ir stabilumo įvairiuose kelio ruožuose.

Trys važiavimo režimai

Trys važiavimo režimai

Didesniam komfortui ir užtikrinti motociklas turi tris važiavimo rėžimus „STEER, SPORT ir RAIN“.

Modernios technologijos

Modernios technologijos

Motocikle įmontuotas 8 colių skersmens jutimui jautrus ekranas, su „Apple CarPlay“. Tai reiškia, kad viską matysite ir valdysite per liečiamą ekraną, kuriame galėsite stebėti „Waze“, valdyti „Spotify“ ar net rinktis, kam skambinti.

Bluetooth telefono sąsaja

Bluetooth telefono sąsaja

Motociklas palaiko Apple CarPlay. Be to liečiamas motociklo ekranas palaiko Bluetooth telefono sąsaja, leidžiant motociklo funkcijas valdyti balsu ir perduoda navigacijos informaciją.

T-BOX išmanioji sistema

T-BOX išmanioji sistema

T-BOX išmanioji sistema turi integruotą 4G modulį, kurio pagalba realiu laikų galėsite matyti motociklo poziciją.  6D sensoriaus pagalba matysite visas pagrindines motociklo funkcijas, nuvažiuotą atstumą, nuvažiuotus maršrutus, pasiektą maksimalų greiti ir kitą statistinę informaciją. Visą tai patogiai galėsite stebėti mobilaus telefono programėlėje.

Greičio palaikymo sistema

Greičio palaikymo sistema

800NK aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams.

Beraktė užvedimo sistema

Beraktė užvedimo sistema

Sujungus išmanųjį telefoną su motociklu, motociklo užvedimui galėsite nenaudoti motociklo rakto. Motociklo užvedimui užteks turėti mobilųjį telefoną kartu su savimi.

Automatiniai LED žibintai

Automatiniai LED žibintai

„800NK” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kuri automatiškai įjungia arba išjungti žibintus atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą.

Biudžetinis (Geriausias kainos ir kokybės santykis) – CFMOTO 800NK

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, LED posūkiai, 8 colių TFT prietaisų skydelis, greičio palaikymo sistema, vairo stabilizatorius, “quickshifter” greitas pavarų perjungimas, CF-SC praslystanti sankaba, KYB amortizatoriai, 3 važiavimo rėžimai, sąsaja su išmaniuoju telefonu, „Apple CarPlay”, „Keyless” sistema.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 800NK Touring motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

GalerijaREGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!