Apžvalga

ZFORCE 950 SPORT-4

Patogumas, galia ir didelis pravažumas tai ZFORCE 950 SPORT-4 skiriamieji ženklai. 963cc V-twin variklis kartu su CVT bepakope transmisija užtikrina tolygų galios paskirstymą. Leiskitės į nuotykius su šeima ar geriausiais draugais, nes šis bagis turi net keturias sėdimas vietas.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto

Kaina 17 190€

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T1b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti TR2 kategorijos transporto priemones.

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų V-Twin, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 8-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 963 cc
Eiga x diametras 91 × 74 mm
Kompresija 10.6:1
Sukimo momentas 87 N•m / 5500 rpm
Maksimali galia 62.5 kW / 7500 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Perdavimas Variatorius “CVTECH”
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 3827 × 1524 × 1880 mm
Ratų bazė 3048 mm
Sėdynės aukštis 395 mm
Prošvaisa 307 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 795 kg
Max. bagažinių krova 450 kg
Degalų bako talpa 37 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 4
Spalvos Oranžinė, juoda, smėlio (Desert Tan)

Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Pakaba Priekis: Arkinė dviejų svirčių nepriklausoma
Galas: Dviejų svirčių su jungiamuoju velenu
Amortizatoriai Dujiniai „Piggyback” tipo su 3 padėčių reguliavimu
Ratlankiai Priekis: R14 (su Beadlock), aliuminis;
Galas: R14 (su Beadlock), aliuminis;
Padangos Priekis: 27 x 9 R14;
Galas: 29 x 11 R14
Vairo stiprintuvas Taip

Funkcionalumas

Variklis

Variklis

963 cc dviejų cilindrų V-Twin, skysčiu aušinamas, keturtaktis, 8-vožtuvų, SOHC tipo variklis, kuriame naudojama elektroninė kuro įpurškimo sistema, jos dėka variklis išvysto 62.5 kw galią.

LED žibintai

LED žibintai

Tęskite savo smagią kelionę net ir saulei nusileidus su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais LED priekiniais ir galiniais žibintais. ECE ir DOT patvirtinti automobilinio tipo LED priekiniai žibintai atrodo moderniai ir „ZFORCE 950 Sport-4“ visureigei transporto priemonei suteikia agresyvios išvaizdos. Šie priekiniai žibintai yra 80% ryškesni nei halogenai, todėl jie iš tikrųjų labai gerai apšviečia kelius naktį.

Sportinė sėdynė ir reguliuojama vairo padėtis

Sportinė sėdynė ir reguliuojama vairo padėtis

Bagis turi 4 patogias sportines sėdines. Priekinė sėdynė yra pritaikyta įvairiems vairuotojams, jos reguliavimo diapazonas siekia 96 mm. Vairo reguliavimo diapazonas siekia 110 mm, todėl vairuotojai papildomai gali susireguliuoti ir prisitaikyti kabiną pagal savo ūgį.

TFT ekranas

TFT ekranas

TFT (plonasluoksnių tranzistorių technologijos) ekranas vienu piršto paspaudimu parodo keletą variklio svarbiausiųjų parametrų, be to turi skambučių indikatorių, susietą per „Bluetooth“ ryšį.

Nepriklausoma pakaba

Nepriklausoma pakaba

Priekinių ratų nepriklausoma pakaba užtikrina nepriekaištingą kontrolę ir valdymą važiuojant nepaprastomis bekelės sąlygomis. „ZFORCE 950 Sport-4“ turi didelę pakabos eigą, kuri priekyje siekia 334 mm, gale – 307 mm, su 307 mm. Bagio prošvaisa ir gerai veikiančiais dujiniais pakabos amortizatoriais su reguliuojama padėtimi leis jums pasiekti net pačias atokiausias vietas.

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia

Priekinėje ašyje yra elektroniniu būdu valdoma diferencialinės pavaros užrakinimo funkcija, kuri leidžia vairuotojui greitai ir lengvai pakeisti du varomuosius ratus į keturis ir atvirkščiai. Galinėje ašyje yra mechaniškai užrakinama sraigtinė riboto praslydimo diferencialinė pavara, skirta visą laiką išlaikyti optimalų sukibimą su kelio danga ir pagerinti važiavimo kokybę bekele.

EPS sistema

EPS sistema

„ZFORCE 950 Sport-4“ modeliuose yra įrengta elektroninė vairo stiprintuvo sistema, kuri leidžia tiksliai ir patikimai valdyti transporto priemonę važiuojant bet kokiu greičiu. Nepriekaištingai sureguliuota vairo stiprintuvo greičiui jautri sistema palengvina vairavimą važiuojant nedideliu greičiu, tuo pačiu užtikrina, kad transporto priemonė greitai reaguotų į vairo pasukimus ir būtų stabili važiuojant didesniu greičiu.

CVT transmisija

CVT transmisija

Dėl naujo bepakopės transmisijos (CVT) dizaino nebelieka šlapio tipo sankabos, dėl to efektyviai naudojamas didžiulis V2 tipo variklio sukimo momentas, kad greitis didėtų sklandžiai ir nepastebimai bei būtų išlaikytas geras sukibimas su kelio danga.

Gervė ir vilkimas

Gervė ir vilkimas

Būkite viskam pasiruošę keliaudami užkariauti gamtą. „ZFORCE 950 Sport-4“ transporto priemonėje yra įmontuota galinga traukimo gervė, traukianti krovinius iki 1588 kg. Standartiniu 5,08 cm ilgio vilkimo kabliu galima vilkti krovinį iki 250 kg, todėl atsiveria jūsų bekelės nuotykių galimybės.

EFI sistema

EFI sistema

Elektroninė kuro įpurškimo sistema (EFI) kartu su elektroniniu droselinės sklendės valdymu užtikrina tikslų degalų parametrų, nuo kuro lygio iki temperatūros pokyčių, matavimą besikeičiančiomis sąlygomis. Labai tiksliai kontroliuojamas kuro įpurškimas užtikrina švarų kuro sudeginimą, greitą droselio atsaką ir optimalų degalų naudojimo efektyvumą  varikliui dirbant bet kokiomis apsukomis.

Įranga

TFT rodmenys, galiniai ir priekiniai LED žibintai, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, šoninės durys, 4 reguliuojamos sportinės sėdynės, reguliuojamas vairas, lengvo lydinio ratlankiai su „beadlock”, T1b registracija.

Kodėl pasitikėti CFMOTO keturračiais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Nuo 2009 metų daugiausiai Lietuvoje parduotų keturračių prekės ženklas
  • CFMOTO – Vienintelis keturračių prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis keturračių gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!