Apžvalga

450SR

450SR yra sportinis motociklas įsibėgėjantis nuo 0 iki 100 km/h per mažiau nei 5s, tokią akceleraciją pasiekia tik motociklai, kurių litražas siekia 600cc.
Superautomobilio formas primenančios motociklo linijos, jį kuriant, buvo tobulinamos vėjo tunelyje, tad važiuojant dideliu greičiu, ant motociklo sumontuoti aerodinaminiai elementai sukuria papildomą prispaudžiamąją jėgą ir taip didina stabilumą kelyje ar trasoje.
Kuriant šį modelį buvo pasinaudota žiniomis, gautomis iš pasaulio čempionate „Moto3“ klasėje dalyvaujančios gamintojo komandos sportininkų bei inžinierių tam, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas dinamikos ir komforto balansas.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto.

Kaina 5990€

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 450 cc
Eiga x diametras 77 x 55.2 mm
Kompresija 11.5:1
Sukimo momentas 39 N•m / 7600 rpm
Maksimali galia 34.5 kW / 9500 rpm  (46.3 hp / 9500 rpm)
Maksimalus greitis 180 km/h
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 1990 × 735 × 1130 mm
Ratų bazė 1370 mm
Sėdynės aukštis 795 mm
Prošvaisa 140 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 178 kg
Min. pasukimo spindulys 4.7 m
Degalų bako talpa 15 L
Maksimalus greitis 190 km/h
Spalvos Juoda/balta, juoda/raudona

Pakaba Priekis: Φ37 versto tipo šakė su hidrauliniais amortizatoriais;
Galas: centrinis amortizatorius;
Stabdžiai Priekis: Φ320mm vieno disko, priešingi 4 stūmoklių, Brembo suportai. ABS
Galas: Φ220mm vieno disko, vieno stūmoklio. ABS
Ratlankiai Priekis: 17 × 3.0 MT, lengvo aliuminio;
Galas: 17 × 4.0 MT, lengvo aliuminio;
Padangos Priekis: 110/70 R17;
Galas: 150/60 R17

Funkcionalumas

LED žibintai

LED žibintai

Ryškūs priekiniai ir galiniai LED žibintai gerai apšviečia kelią net ir važiuojant šlapia danga ar naktį. Dėka ryškesnių animuotų LED posūkių signalų, jūs būsite geriau matomi kelyje.

Važiuoklė

Važiuoklė

Į sportinį vairavimą orientuota priekinė ir galinė pakaba užtikrina gerą stabilumą ir tikslų valdymą. Galinis amortizatorius su svirtine pakaba sujugnti kelių jungčių konstrukcija, kuri dažniausiai naudojama „Superbike” tipo motocikluose. Tai užtikrina motociklo stabilumą intensyvaus vairavimo metu. Papildomai, norint užtikrinti saugumą, motociklas turi priekinius „Brembo” stabdžius.

Dizainas

Dizainas

Aptakus apdailos detalių dizainas ne tik suteikia motociklui agresyvią sportišką išvaizdą, bet ir tolygiai paskirsto oro srautą. Tinkamai nukreiptas oro srautas užkerta kelią vėjui sudaryti sukūrius, kurie galėtų pabloginti motociklo aerodinamines savybes ir mažinti stabilumą.

Prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis

12,7 cm skersmens spalvotas TFT ekranas palaiko navigacijos funkciją ir suteikia galimybę valdyti daug motociklo parametrų.
„T-BOX“ sistema, naudojant išmaniojo telefono programėlę. Taip pat, dėka šios sistemos, telefone bus galima matyti visų kelionių statistiką bei nubrėžtu maršrutu, važiavimo greičiu ir kitais duomenimis. Laikantiems motociklą viešose vietose, tai leis jaustis ramiau dėl į telefoną ateinančių pranešimų, jeigu motociklas buvo pajudintas.
Įmontuotos A ir C tipo USB krovimo jungtys suteiks galimybę krauti įvairių tipo telfonus ir prietaisus.

Variklis

Variklis

450cc lygiagretus dviejų cilindrų variklis iššvykšto maksimalią 34.5 kW galią ir sugeneruoja 39 Nm sukimo momentą. Šis variklis užtikrina puikų 0,22 galios ir svorio santykį, leidžiantį motociklui pasiekti greitį iki 100 km/h per mažiau nei 5 sekundes.

Komfortas

Komfortas

Skirtingos aukščių sėdimosios vietos (795 ir 785 mm), siauresnis sėdynės dizainas ir 45 mm storio minkštas sėdynės užpildas kartu su kokybiška sintetine oda suteikia patogią sėdynės poziciją ant motociklo.

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, visų spalvų TFT prietaisų skydelis, ABS stabdžių sistema, USB jungtis, „T-Box” sistema.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 450SR motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!