Baltic Motorcycle Riding Academy

KVIEČIA PATOBULINTI MOTOCIKLO VAIRAVIMO ĮGŪDŽIUS PROFESIONALAUS VAIRAVIMO AKADEMIJOJE

Baltic Motorcycle Riding Academy

KVIEČIA PATOBULINTI MOTOCIKLO VAIRAVIMO ĮGŪDŽIUS PROFESIONALAUS VAIRAVIMO AKADEMIJOJE

Baltic Motorcycle Riding Academy pradeda savo veiklą ir kviečia patobulinti pagrindinius motociklo valdymo principus uždarose trasose, prižiūrint profesionalių sportininkų komandai ir daugkartiniam Lietuvos ir Baltijos šalių čempionui Šarunui Pladui, bei atsinaujinti arba papildyti turimas žinias teoriniuose pirmosios medicinos pagalbos ir apsaugų bei aprangų pasirinkimo mokymuose. Treniruočių metu turėsite galimybę išbandyti save įvairiose situacijose bei sužinoti ar patobulinti pagrindinius motociklo valdymo principus. Ir visai nesvarbu, ar tai Jūsų pirmas sezonas ar jau esate pažengęs vairuotojas – šie mokymai skirti visiems.

Registruotis į akademiją

MOKYMŲ METU JŪSŲ LAUKIA

  • Asmeninis susitikimas su pagrindiniu akademijos instruktoriumi Šarūnu Pladu, kurio metu bus aptariami Jūsų lūkesčiai ir vertinama turima patirtis bei motociklo techninė būklė.

  • Bendra paskaita dalyviams auditorijoje apie mokymų eigą ir pagrindinius principus su Šarūnu Pladu.

  • Pirmosios medicinos pagalbos mokymai, kuriuos ves profesionalūs medikai.
  • Apsaugų ir aprangos pasirinkimo mokymai, kuriuos ves ilgametę patirtį turintys specialistai.
  • 5 praktiniai motociklo valdymo mokymai uždarose trasose (Aukštadvario kartodromas ir Kačerginės „Nemuno žiedas“), kuriuos ves instruktorius Šarūnas Pladas kartu su „Pladas Racing“ komandos lenktyninkais.
  • Akademijos mokymų užbaigimo šventinis vakaras Jums ir Jūsų žmonėms, diplomų įteikimas.

  • Asmeninis dėmesys kiekvienam dalyviui – vienu metu su 4-5 žmonių grupe dirbs 1 instruktorius. Praktinių užsiėmimų metu busite filmuojami, o video medžiaga bus analizuojama instruktorių ir pateikiami komentarai apie Jūsų važiavimą prieš sekantį užsiėmimą.
  • Fotografas asmeniniam albumui užsiėmimų metu.

  • Galimybė išsinuomoti CFMOTO motociklą mokymams. *

* Dėl CFMOTO motociklo nuomos kreipkitės į mūsų koordinatorių apačioje nurodytais kontaktais. Yra papildomų sąlygų.

Mokymų kaina visam sezonui 490€

Svarbi informacija susidomėjusiems

  • Dalyvių skaičius ribotas – grupė iki 20 asmenų.

Dalyvių dėmesiui – norime pabrėžti, jog renginio metu su užregistruotu motociklu gali važiuoti tik vienas asmuo. Keitimąsis su kolegomis ar kitais asmenimis nebus leidžiamas.
Užsiėmimų organizatorius pasilieka teisę nepriimti dalyvių, kurie nėra tinkamai pasirengę mokymams trasoje. Privalomas šalmas, pilna moto apranga, pirštinės ir moto batai bei techniškai tvarkingas motociklas.
Norėdami užsiregistruoti į mokymus, maloniai prašome spausti apačioje esantį mygtuką “REGISTRUOTIS”. Iškilus papildomiems klausimams galite kreiptis į mokymų koordinatorių Marijų Aukštikalnį.

El. paštas: marijus.aukstikalnis@gmail.com

Tel. Nr.: +370 620 99877

Registruotis