Apžvalga

700CL-X Heritage

Ar X žymi nežinomybę, ar tai šaukimas į begalines galimybes?
Kai susiduriama su neapibrėžtumu, kai kurie ras lygtį, kurią reikia išspręsti.
Kiti atsiduria ties galimybių slenksčiu.
Kelionėje nėra nieko užtikrinto, tik mylios, kuriomis reikia mėgautis būsimame kelyje. Išnaudokite galimybes, pašalinkite ribas ir išdrįskite patirti naujas vietoves. Laisvė yra kelyje, nesvarbu kiek iššūkių užklups.
Drąsuoliai mėgausis kiekviena sukamo akseleratoriaus sekunde judant link rytojaus.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto

Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.

Kaina 6990€ | 6300€

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 693 cc
Eiga x diametras 83 × 64 mm
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 67.1 N•m / 7000 rpm
Maksimali galia 51.5 kW / 8500 rpm (69 hp / 8500 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 2100 x 873 x 1218 mm
Ratų bazė 1435 mm
Sėdynės aukštis 800 mm
Prošvaisa 160 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 196 kg
Degalų bako talpa 13 L
Spalvos Mėlyna, pilka

Pakaba Priekis: versto tipo šakė KYB 41mm, reguliuojama;
Galas: KYB svirtinė sistema su reguliuojama apkrova ir slopinimu;
Stabdžiai Hidrauliniai JJUAN ABS
Ratlankiai Priekis: 18 × 3.0 MT , aliumininis;
Galas: 17 x 5.5 MT, aliumininis;
Padangos Priekis: Pirelli MT60 RS, 110/80-R18;
Galas: Pirelli MT60 RS, 180/55-R17

Funkcionalumas

Dizainas

Dizainas

Žvilgsnį traukiantys kampai ir griežtos kėbulo linijos susijungia į naujovišką klasikinį stilių. „700CL-X“ žymi retro stiliaus įkvėpti apvalūs žibintai, degalų bako aliuminiai šonai, odinė sėdynė, daugiastipiniai lengvojo lydinio ratlankiai ir „Pirelli“ padangos. Šiuolaikiniai X elementai ant 700CL-X laužo standartus integruojant klasikinę estetiką.

Variklis

Variklis

700CL-X varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 55 kW ir 68 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. „BOSCH EFI“ ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

Lengvumas

Lengvumas

Naujai suprojektuotas rėmas ir aliuminio lydinio svirtys 700CL-X Heritage svorį sumažina net iki  196 kilogramų, o tai užtikrina aukštą galios ir svorio santykį, greitą valdymą ir stabilumą.

Ergonomika

Ergonomika

Naujai suprojektuotas padalytas rėmas ir aliuminio lydinio svarmenys 700CL-X Heritage svorį sumažina net iki  196 kilogramų, o tai užtikrina aukštą galios ir svorio santykį, tikslų valdymą ir stabilumą.

Važiuoklė

Važiuoklė

KYB 41mm USD priekinės svirtys ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą 700CL-X . Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

Išsiplečianti sankaba

Išsiplečianti sankaba

„CF-SC“ Išsiplečiančios sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite 700CL-X greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

LED žibintai

LED žibintai

700CL-X Heritage LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kurią galima automatiškai įjungti arba išjungti atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintas išdidžiai demonstruoja atpažįstamas 700CL-X savybes.

Važiavimo režimai

Važiavimo režimai

Apvalus 75 mm klasikinio stiliaus LCD prietaisų skydelis suteikia paprastą reikiamą informaciją važiuojant. Borto kompiuteryje yra du važiavimo režimai – ekonominis ir sportinis. Be to, „700CL-X Heritage“ yra aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams.

Apsauga

Apsauga

„700CL-X Heritage“ integruota J. JUAN stabdžių sistema. Kartu su žemu svorio centru ir lanksčiu vairu 700CL-X siūlo sklandų, galingą stabdymą. „700CL-X Heritage“ įrengta daugybė apsaugos sistemų, tokių kaip „Continental ABS“, apsauga nuo užsidegimo,  gedimų prevencija, virtimo jutiklis ir kt.

Begalinės galimybės

Begalinės galimybės

Pritaikykite 700CL-X savo stiliui. „Coal Grey“ ir „Twilight Blue“ spalvos 700CL-X Heritage moduliniam kėbului keičiamos dalys, kad galėtumėte pritaikyti savo stilių ir demonstruoti savo kūrybiškumą. Kiekvienas vairuotojas privalo turėti tokį unikalų motociklą, koks yra 700CL-X; patirkite tai patys, besimėgaudami kiekviena kelionės akimirka.

Važiuoklė

Važiuoklė

KYB 41mm USD priekinės svirtys ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą 700CL-X . Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, automatiniai posūkiai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, kruizo kontrolė, KYB amortizatoriai.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 700CL-X Heritage motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

GalerijaREGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!