Apžvalga

700CL-X Adventure

700CL-X Adventure – neo-retro stiliaus motociklas su bekelės galimybėmis. Puikiai tiks tiems kas ieško praktiško motociklo, su kuriuo galėtų patogiai kasdien važinėti mieste, tačiau visuomet turėti galimybę leistis į nuotykių pilną kelionę įveikiant įvairius užmiesčio kelius ir be rūpesčių išsukant iš jų.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto.

Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.

Kaina 7490€

Specifikacijos

Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis, DOCH
Kubatūra 693 cc
Eiga x diametras 83 × 64 mm
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 61.2 N•m / 6500 rpm
Maksimali galia 51.8 kW / 8750 rpm (69.5 hp / 8750 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

Ilgis x plotis x aukštis 2115 x 892 x 1290 mm
Ratų bazė 1435 mm
Sėdynės aukštis 830 mm
Prošvaisa 170 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 203 kg
Degalų bako talpa 13 L
Spalvos Mėlyna

Pakaba Priekis: KYB versto tipo teleskopinė šakė, 41 mm eiga, su reguliuojamu slopinimu;
Galas: KYB svirtinė sistema su reguliuojama apkrova ir slopinimu;
Stabdžiai Priekis: ⌀320 mm vieno disko, priešingi 4 stūmoklių slankiojantys suportai, ABS
Galas: ⌀260 mm vieno disko, priešingi 2 stūmoklių slankiojantys suportai, ABS
Ratlankiai Priekis: 18 × 3 MT , aliuminiai su stipinais;
Galas: 17 x 4.5 MT, aliuminiai su stipinais;
Padangos Priekis: Pirelli SCORPION™RALLY STR, 110/80-R18;
Galas: Pirelli SCORPION™RALLY STR, 170/60-R17

Funkcionalumas

Vientisa nesuvirinta stebulė

Vientisa nesuvirinta stebulė

Vientisa nesuvirinta stebulė pašalina galimą deformacijų ir pažeidimų riziką važiuojant bekelėje, taip pat yra gerokai tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė.

Praslystanti sankaba

Praslystanti sankaba

CF-SC praslystančios  sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite „700CL-X Sport” greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

LED žibintai

LED žibintai

„700CL-X Adventure” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kuri automatiškai įjungia arba išjungia žibintus atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintai išdidžiai demonstruoja skoningą ur gerai atpažįstamą „700CL-X” serijos stilių.

Variklis

Variklis

„700CL-X Adventure” varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 51.8 kW ir 61.2 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. BOSCH EFI ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

Važiuoklė

Važiuoklė

KYB 41mm eigos versto tipo šakė ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą. Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

Nauja spalva

Nauja spalva

Nauja Aurora Blue spalva, matinės spalvos kuro bakas ir šoninės apdailos, suteikia šiam motociklui išskirtinės elegancijos.

Greičio palaikymo sistema

Greičio palaikymo sistema

„700CL-X Adventure“ yra aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams. Papildomam patogumui motociklas turi du važiavimo rėžimus: bekelės ir gatvės.

Pirelli Scorpion Rally STR padangos

Pirelli Scorpion Rally STR padangos

Priekinės R18 ir galinės R17, Pirelli visų paviršių padangos.
Kokybiška gumos sudėtis, itin tvirta ir patikima, tinkanti važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis.
Specialiai platinta padanga ir jos raštas, kad padidinti sukibimą važiuojant bekele, tuo pačiu neprarandant manevringumo važiuojant keliu.

Minkštesnė dvivietė sėdynė

Minkštesnė dvivietė sėdynė

Sėdinės užpildas 51% greičiau atsistato į pradinę būseną. Važiuojant galėsite patogiai judėti pirmyn ir atgal, žinodami, kad sėdinė niekada nepraras savo pirminės formos.

T-box sistema

T-box sistema

T-box integruotas 4G modulis ir 6D sensorius leidžiantis patikrinti visus svarbiausius motociklo parametrus, patogiai valdomas per mobilaus telefono programėlę.

Įranga

Stipininiai ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, LED automatiniai posūkių signalai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, kruizo kontrolė, du važiavimo režimai, USB krovimo  jungtis, ABS, apsauginis stiklas nuo vėjo.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 700CL-X Adventure motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!

Išbandyk CFMOTO dabar!