THE STORY OF 3 SUMMITS CFORCE 1000 OVERLAND

THE STORY OF 3 SUMMITS CFORCE 1000 OVERLAND Keliautojas, mėgstantis išsikelti nestandartinius iššūkius ir keliauti po pasaulį vis kitokiais būdais ir maršrutais, šiuo kartu išsikėlė sau iššūkį pasiekti tris kalnų viršūnes Ukrainoje „CFMOTO CFORCE 1000 OVERLAND“ keturračiu. Karolis Mieliauskas sako, kad labai mėgsta kalnus ir per metus bent kelis kartus juos aplanko, bet keliauti po juos keturračiu dar niekada neteko. Kelionės tikslas – per tris dienas įvažiuoti į tris Karpatų kalnų viršūnes.

Skaitykite daugiau

Antroji trijų dienų iššūkio diena išaušo, Karolio Mieliausko planuose šią dieną pakilti į aukščiausią Ukrainos viršūnė Goverla, siekianti 2061 metrą. Nors kilometrais kasdien įveikiamas atstumas ir neatrodo didelis, kopimas keturračiu į kalno viršūnę yra lėtas procesas, tad dieną tenka pradėti anksti ir pageidautina kupinam jėgų, rašoma pranešime spaudai.

Skaitykite daugiau

Paskutinė, trečioji, trumpo, bet nelengvo iššūkio diena – liko trečioji viršūnė, į kurią Karolis Mieliauskas užsimojo įkopti keturračiu. Kalnai, gamta ir aukštumos – didelis grožis, bet žmonės ir kultūra keliautojui yra ne mažiau svarbūs dalykai. Trečiąją dieną Karolis nusprendė ne tik pasiekti viršūnę, bet ir aplankyti gyvenvietę, kurioje gyvena huculų etninė grupė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaitykite daugiau