Padirbėjome miške su laida “Ne vienas kelyje”

Daugumai kyla klausimų dėl keturračių registravimo Lietuvoje. Šiame, Ne vienas kelyje, laidos reportaže pamatysite, koks stiprus pagalbininkas keturratis yra žiemos metu bei sužinosite viską, ką reikia žinoti apie šių transporto priemonių registravimą.

 

Ištrauka iš laidos “Svajonių sodai”. CFMOTO keturračių bei IronBaltic priekabos panaudojimas moliūgų ūkyje.

Pukus pavyzdys, kaip CFMOTO keturračiai gali būti puikūs pagalbininkai moliūgų ūkyje.

 

15min.lt Straipsnis apie CFMOTO Gamyklą ir produkciją

Pigu, tačiau nekokybiška. Taip dažniausiai kalbama apie prekes ir produkciją, kurias gamina kinai. Tačiau tolimuosiuose rytuose esanti „CFMOTO“ motociklų ir keturračių gamykla šį stereotipą laužo. Kaip keturračių gamyba atrodo iš arti, turėjome progą įsitikinti vizito Kinijoje, Hangdžou mieste įsikūrusioje gamykloje, metu.
http://www.15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/keturraciu-gamykla-kinijoje-ka-daro-robotai-ir-kokie-vaidmenys-lieka-zmonems-220-720978#_ 

 


UAB „Agrolinija“
(pagrindinė veikla – mėsinių galvijų auginimas)

Viena iš CFMOTO keturračių panaudojimo galimybių – gyvulių varymas. Anot mūsų klientų – tai nepamainomas darbo įrankis, galimybė sumontuoti papildomus prietaisus (gervę, skirtą kuolų traukimui, rėmą – purškimui, bagažinę – įrankiams, kablį – priekabai) paverčia jį išties universaliu „darbo arkliuku“, kurį rekomenduotų ir giminei, ir draugui.

Vitkauskų ūkis

Ūkininkas drauge su žmona nusprendęs įsigyti keturratį dabar drąsiai teigia: „Kas neturi, gali kalbėt, ką nori (…), bet aš esu patenkintas“. Anot jo, tai ne kažkoks pasipuikavimo objektas, o pagalbininkas, su kuriuo susidraugavus, šis ūkyje tampa nepakeičiamu dalyku – dešine ranka. Vienas pagrindinių privalumų, kad gyvuliai pripranta prie jo garso, tad jiems ištrūkus iš aptvaro, nereik lakstyti laukais ir ieškoti, išgirdę keturračio garsą, gyvuliai tiesiog sugrįžta atgal.

Lenktynių komanda „JUTA RACING“

„JUTA RACING“ lenktynių klubo vadovas Audrius Gelžinis prisipažįsta, kad pasirinko keturratį gan neįprastų funkcijų atlikimui. Besiruošiant dalyvauti Jungtinėje Karalystėje vykstančių „Porche Carera“ lenktynių serijoje, komanda nusprendė, kad jiems reikia gero ir patikimo pagalbininko. 4 automobiliai, 9 mechanikai, daug padangų, daug ratlankių – ūkis išties didelis.

Miško tvarkymo darbai

Vieni iš mūsų klientų, kurių pagrindinė veikla įvairūs miško tvarkymo darbai, teigia, kad įsigyti CFMOTO keturračiai itin praverčia ten, kur nepravažiuotų sunkesnė technika: jie naudojami  teritorijos apžvalgai, tempti priekabas su mediena, traukti medžiams. Be to jie ne tik ženkliai palengvina darbą, bet kartu negadina dirvos paviršiaus, kelių ir yra kur kas mažiau kenksmingi aplinkai nei didžioji miško technika. Iš viso buvo įsigyti šeši keturračiai, kurie naudojami jau šešis metus iš tiesų pasiteisino.

GRIFS AG (saugos tarnyba)

CFMOTO keturračiai taip pat gali tapti geru pagalbininku saugant didelius objektus. Pasak „GRIFS AG“ saugos tarnybos darbuotojo, saugant paskirtą objektą tenka apeiti 36 kilometrus,  tad įvykus tam tikram pažeidimui, dabar pažeidimo vietą galima pasiekti kur kas greičiau, be to, juo galima pravažiuoti ir ten, kur negalėtum paprastu automobiliu, o kur nors įklimpus ar įstrigus, puikiai pasitarnauja papildomai sumontuota gervė.

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras